F1 2018 – Ricciardo („Red Bull“) staigmena laimėjo Kinijos Grand Prix – Formulė 1
1 formulė

Netikėta Riccardo ir „Red Bull“ pergalė Kinijos „Grand Prix“ lenktynėse Šanchajuje: saugus automobilis ir puiki strategija

Riccardo stebėtinai laimėjo Kinijos GP a Šanchajus - trečiasis testas F1 pasaulis 2018 m - su raudonas bulius, lenktynės, kupinos posūkių (antroje pusėje), laimėtos įsikišus saugus automobilis - įvažiavo į trasą 32 rate po dviejų lenktynininkų kontakto „Toro Rosso“ (Pjeras Gasti e Brandonas Hartley) – ir nepriekaištinga austrų komandos inžinierių strategija.

Už Australijos vairuotojo Valtteri Bottas (2 ° C Mercedes) IR Kimi Raikkonen (3 ° C "Ferrari"). Tačiau lenktynės, kurias reikia pamiršti Sebastianas Vettelis: startavo nuo stulpo ir pirmame bokso sustojime jį patyčiojo Bottas, dėl patekimo jis prarado poziciją saugus automobilis ir finišavo 8 vietoje sugadintu automobiliu Maksas Verstappenas.

1 m. F2018 pasaulio čempionatas – Kinijos Grand Prix: ataskaitų kortelės

Kimi Raikkonenas („Ferrari“)

Il GP Kinija 2018 m di Kimi Raikkonen Apibendrinant: šeštadienį jis užkariauja pirmąją eilę, pradžioje jį traukia Vettelis, o po kelių ratų jį atstumia siena. "Ferrari" atidėti pertrauką ir bėgti su padangomis, pasirengusiomis sulėtinti Bottas greitį ir taip leisti savo komandos draugui grįžti. Bet tai dar ne viskas: kada saugus automobilis jis nėra kviečiamas į duobes keistis padangos kaip tai padarė „Red Bull“ vairuotojai. Nepaisant viso to nesėkmės, jis užsidaro trečioje pozicijoje ir užima antrą pakylą pirmose trejose sezono lenktynėse: nuo plojimų.

Danielis Riccardo („Red Bull“)

Riccardo iškovojo pergalę taip sėkmingai, kaip ir buvo siekiama. Nepaisant to, kad buvo tomis pačiomis sąlygomis kaip ir bendražygis Verstappenas, jis sugebėjo pasiekti triumfą atlikdamas – skirtingai nei kolega, elegantiškas dvikovose, kaip begemotas puodų parduotuvėje – labai švarius aplenkimus. Jis nusipelno konkurencingesnio automobilio

Valtteri Bottas („Mercedes“)

A Šanchajus matėm labai gerai Valtteri Bottas: pradžioje jis griežtai nurodo Vettelį, o stotelėje jam pavyksta patekti į pirmąją poziciją, pasinaudojant per dideliu mechanikos lėtumu. "Ferrari"... Nepaisant sugebėjimo sulėtėti ir patekti į rinką, jam pavyksta neatsilikti nuo savo varžovo Vokietijoje saugus automobilis bet jis mažai ką gali padaryti prieš Riccardo su naujomis padangomis. Suomių vairuotojui tai yra penktasis podiumas per paskutines šešias lenktynes: neblogai.

Lewisas Hamiltonas („Mercedes“)

Ataskaitos kortelėje - septyni Lewisas Hamiltonas, bet tik todėl, kad jis sugebėjo atimti 8 taškus nuo Vettelio F1 pasaulis 2018 m... Lėtesnis nei jo komandos draugas Bottas kvalifikacijoje (antrose lenktynėse iš eilės), atrodo, jis niekada nesugeba pakovoti dėl pakylos. Valdantis pasaulio čempionas beveik šešis mėnesius nelaimėjo „Grand Prix“: oficialiai galima kalbėti apie krizę.

Mercedes

Laimėjo trečios sausos lenktynės Mercedes bet ir pirma vieta F1 pasaulis 2018 m Konstruktoriai uždirbo pinigus. Žemoji siena neturi trūkumų Bottas strategijoje (įvestis saugus automobilis jis startavo suomiui ir Vetteliui įėjus į garažą), bet padangas galėjo pakeisti bent jau Hamiltone.