F1 2019 – Hamiltonas laimėjo Kanados Grand Prix, Vetteliui skirta bauda – Formulė 1
1 formulė

Lewisas Hamiltonas („Mercedes“) laimėjo Kanados „Grand Prix“ lenktynes ​​Monrealyje, nepaisant to, kad peržengė liniją už Vettelio (nubaustas 5 sekundes už varžovo dengimą)

Lewisas Hamiltonas taip pat laimėjo Kanados GP a Monrealis с Mercedes nepaisant to, kad kirto finišo liniją už nugaros Sebastianas Vettelis... Vairuotojas vokietis "Ferrari" Tiesą sakant, jam buvo skirta penkių sekundžių bauda už finišavimą prieš britų varžovą 48 -ame rate.

Kreditai: Marko Thompsono / „Getty Images“ nuotrauka

Šaltiniai: Charleso Coateso nuotrauka / „Getty Images“

Kreditai: Peter J. Fox nuotrauka / „Getty Images“

Už dviejų varžovų, kovojančių už nugaros F1 pasaulis 2019 m yra Charlesas Leclercas, trečia vieta su konkurencingesne raudona spalva nei įprasta.

1 m. F2019 pasaulio čempionatas – Kanados Grand Prix ataskaitų kortelės

Lewisas Hamiltonas („Mercedes“)

Lewisas Hamiltonas jis būtų norėjęs laimėti trasoje, o ne Vetteliui skirtos baudos sąskaita, tačiau lenktynės vyksta taip.

Britų motociklininkui vis labiau pirmauja F1 pasaulis 2019 m – Tai jau penkta sėkmė per pirmąsias septynias čempionato lenktynes.

Sebastianas Vettelis („Ferrari“)

Norėdami šiemet įveikti Hamiltoną, turite būti tobulas ir Sebastianas Vettelis a Monrealis Tai nebuvo. Vokietijos vairuotojas vakar buvo išskirtinis žaidėjas kvalifikacijoje (parveždamas namo polius), tačiau lenktynėse padaryta klaida – Hamiltonui neliko vietos 48 rate – buvo skirta bauda, ​​apie kurią buvo kalbama, bet, mūsų nuomone, pagrįstai. Be to, reakcija po varžybų nebuvo labai brandi, todėl privertė pakeisti pirmosios ir antrosios vietos požymius.

Ketvirtasis podiumas per pastaruosius penkis Grand Prix yra teigiamas ženklas (kartu su puikiu greičio rodikliu, parodytu šiame. Kanados Grand Prix), bet pergalės trūksta nuo praėjusio rugpjūčio.

Charlesas Leclercas („Ferrari“)

Greitis ir specifiškumas: tai galima apibendrinti taip Kanados GP di Charlesas Leclercas.

Vairuotojas iš Monako iškovojo antrąjį sezono podiumą po Bahreino, o Prancūzijoje jis bandys išplėšti ketvirtąją lenktynių vietą. F1 pasaulis 2019 m Ferstappenas.

Valtteri Bottas („Mercedes“)

Valtteri Bottas tai nebuvo labai nuoseklu Monrealis: blogai kvalifikacijoje, nusipirko ketvirtą vietą lenktynėse ir premijos tašką už greitas važiavimas.

Po šešių podiumų iš eilės suomių lenktynininkas pirmą kartą šį sezoną pateko iš geriausiųjų trejetuko.

"Ferrari"

Šiandien "Ferrari" Po daugiau nei septynis mėnesius trukusių varžybų ant podiumo jie pasirodė labai konkurencingi: ant pakylos lipo du pavieniai sportininkai.

Vettelis yra labai greitas kvalifikacijoje ir lenktynėse (su klaida, kuri jam kainavo pergalę) ir lengva trečioji vieta Leclercui: kylantis Cavallino?