F1 2018 – Bahreino Grand Prix: vėl Vettelis, vėl „Ferrari“ – Formulė 1
1 formulė

Vettelis ir „Ferrari“ taip pat laimi Bahreino Grand Prix: po 8 metų Cavallino grįžta ir laimėjo dvi lenktynes ​​iš eilės.

Siunta "Ferrari" в Bahreino Grand Prix: Sebastianas Vettelis laimėjo Sakhiras (antrasis etapas F1 pasaulis 2018 m) ir padovanojo „Scuderia di Maranello“ antrąją pergalę iš eilės (įvykis, kurio nebuvo nuo 2010 m.).

Vokiečių raudonasis pilotas finišavo prieš dvi valandas. Mercedes di Valtteri Bottas (2 °) ir Lewisas Hamiltonas (3 vieta) ir pirmauja pasaulio čempionate su pilnais taškais. Taip pat verta paminėti puikų prancūzų pasirodymą. Pjeras Gasti (4 ° C „Toro Rosso“).

Bet blogos naujienos Kimi Raikkonen, buvo priverstas pasitraukti dėl klaidos boksuose: buvo paleistas iš naujo, kai dar nebuvo sumontuota kairioji galinė padanga, ir perkrovė mechaniką (kurio blauzdikaulis e šeivikaulis).

1 m. F2018 pasaulio čempionatas – Bahreino Grand Prix ataskaitų kortelės

Sebastianas Vettelis („Ferrari“)

Vienas prieš visus. Sebastianas Vettelis laimi Mercedes in Bahreinas atvykęs į finišą su padangos beveik finišavo ir iškovojo antrą pergalę iš eilės (tokio įvykio nebuvo nuo 2013 m., kai buvo iškovotas paskutinis titulas), gindamasis nuo Bottas atakų finale. Vokiečių vairuotojui "Ferrari" – pirmauja su pilnais taškais F1 pasaulis 2018 m – tai jau ketvirtas podiumas iš eilės.

Valtteri Bottas („Mercedes“)

Un Bahreino Grand Prix beveik puikiai tinka Valtteri Bottas: Kvalifikacijoje tyčiojosi iš komandos draugo Hamiltono, jis pradžioje aplenkė tautietį Raikkoneną ir net palietė pergalę paskutiniuose ratuose. Ketvirtas podiumas per paskutines penkias lenktynes: tikrai gerai.

Lewisas Hamiltonas („Mercedes“)

Pakilimai ir nuosmukiai už Lewisas Hamiltonas a Sakhiras. Kvalifikacijoje jis nusivilia ir lenktynėse atperka: startuoja devintas, po 8 ratų jau ketvirtas ir finišuoja trečioje pozicijoje. Antroje lenktynių dalyje jis atrodo nervingas ir nesijaudinęs ir stengiasi paklusti komandos įsakymams: tai yra jo penktasis Grand Prix iš eilės be pergalės.

Kimi Raikkonenas („Ferrari“)

Dėžėse nėra klaidų – kas lėmė gedimą ir lūžį blauzdikaulis ir šeivikaulio mechanika – Kimi Raikkonen jis tikrai patektų į penketuką. Gera kvalifikacija (antra eilė iš eilės), prastas startas.

Mercedes

La Mercedes nelaimėjo Bahreino Grand Prix: Vettelis buvo išskirtinis žaidėjas, o Štutgarto technikai per vėlai sureagavo į strategiją sustoti Cavallino. Tačiau Vokietijos komanda savo trūkumą sumažino dėl dviejų vienviečių ant prizininkų pakylos. F1 pasaulis 2018 m Konstruktoriai: dabar atsilieka tik 10 taškų. "Ferrari".