F1 2018 – Vengrijos Grand Prix: vėl Hamiltonas, vėl Mercedes – Formulė 1
1 formulė

Lewisas Hamiltonas („Mercedes“) laimėjo Vengrijos „Grand Prix“ varžybas „Hungaroring“ aplenkdamas „Ferrari Vettel“ ir Raikkoneną.

Kaip ir tikėjomės Lewisas Hamiltonas (Mercedes) laimėjo Vengrijos Grand Prix Visi"Hungaroringas Priekyje "Ferrari" di Sebastianas Vettelis e Kimi Raikkonen.

Sėkmė, leidusi britų vairuotojui įtvirtinti savo lyderystę lenktynėse. F1 pasaulis 2018 m... Taip pat ačiū bendražygiui Valtteri Bottas, gerai pirmus tris lenktynių kėlinius gynėsi nuo varžovų atakų, tačiau autorius finale iš dviejų per „blogų“ kontaktų: vienas prieš Vettelį, o kitas prieš Ricciardo – dėl to buvo skirta dešimties sekundžių bauda.

1 m. F2018 pasaulio čempionatas – Vengrijos Grand Prix ataskaitų kortelės

Sebastianas Vettelis („Ferrari“)

Antrasis, nepaisant visko: nepaisant to, kad per daug laiko buvo sugaišta taškų skaičiavimui ir stotelėje, nepaisant kontakto su Bottas ir blogos sveikatos itin minkštos padangos antroje dalyje Vengrijos Grand Prix. Sebastianas Vettelis nepadarė klaidųHungaroringas ir tik lietus per atranką tai neleido jam parsivežti pelnytos pergalės: vokiečių vairuotojui tai trečias podiumas per paskutines keturias surengtas lenktynes.

Lewisas Hamiltonas („Mercedes“)

Un Vengrijos Grand Prix puikiai tinka Lewisas Hamiltonas, vis labiau įsakmus F1 pasaulis 2018 m... Savo rinktinės dėka Bottas gana lengvai iškovojo trečią pergalę per paskutinius penkis „Grand Prix“. Tačiau jei vakar kvalifikacijos metu nelytų lietus, būtume kalbėję apie kitokias lenktynes: šeštadienį, esant sausam orui, „Ferrari“ buvo nenugalimi.

Danielis Riccardo („Red Bull“)

Kas tai pasakė Vengrijos Grand Prix ar negali aplenkti? Viskas 'Hungaroring Danielis Riccardo jis startavo 12 -tas, buvo 16 -as po kontakto pradžioje, buvo puikaus sugrįžimo herojus, jį palietė Bottas ir vis tiek sugebėjo aplenkti suomį raudonas bulius nusiaubta ketvirtoje vietoje. Šeštosios lenktynės iš eilės nukrito nuo pakylos, bet kokios lenktynės ...

Kimi Raikkonenas („Ferrari“)

Vienintelis blizgesys Kimi Raikkonen nutiko pradžioje, kai jis bandė (nesėkmingai) aplenkti Bottasą, prieš užleisdamas kelią savo komandos draugui Vetteliui. Jis ginčijosi Vengrijos Grand Prix sunkiai serganti (be vandens) ir diskretiškai užėmė penktą podiumą iš eilės: įvykis, kuris neįvyko nuo 2007 m. (vienintelio „Iceman“ iškovoto pasaulio čempiono titulo metai).

"Ferrari"

Viena vertus, dar du automobiliai ant prizininkų pakylos (trečią kartą per pastaruosius keturis Grand Prix), kita vertus, lenktynes ​​(taip pat) pralaimėjo boksuose dėl per ilgo sustojimo. IN Vengrijos Grand Prix le "Ferrari" jie buvo labai greiti, bet toliauHungaroringas sunku visada gerai praleisti laiką, jei nesi visų akivaizdoje.