F1 2019 – Mercedes dublis Prancūzijoje, Hamiltonas dominuoja – Formulė 1
1 formulė

„Mercedes“ taip pat dominavo Prancūzijos „Grand Prix“ lenktynėse „Le Castellet“, aštuntame 1 metų F2019 pasaulio čempionato etape: Hamiltonas pirmas, o Bottas antras. „Ferrari“ turėjo tenkintis Leclerco podiumu ir greičiausiu Vettelio ratu (5 vieta).

Atspėk, kas laimėjo Prancūzijos Grand Prix a „Le Castellet“? Šauniai padirbėta: Mercedes.

Kreditai: Dan Istitene nuotrauka / „Getty Images“

Šaltiniai: Charleso Coateso nuotrauka / „Getty Images“

Vokietijos rinktinė aštuntajame turnyro etape surinko dublį. F1 pasaulis 2019 m – vienos nuobodžiausių lenktynių – dėka pergalės Lewisas Hamiltonas ir antroje vietoje Valtteri Bottas.

1 m. F2019 pasaulio čempionatas – Prancūzijos Grand Prix ataskaitų kortelės

Lewisas Hamiltonas („Mercedes“)

Lewisas Hamiltonas dominavo Prancūzijos Grand Prix pasinaudodamas Mercedes nepralenkiamas šioje trasoje.

A „Le Castellet“ Penkiskart pasaulio čempionas iškovojo šeštąją pergalę per pirmąsias aštuonias sezono lenktynes: vargu ar pralaimės F1 pasaulis 2019 m.

Valtteri Bottas („Mercedes“)

Valtteri Bottas vėl rado podiumą Prancūzijos Grand Prix be didelių pastangų. Išties, finale jis taip pat atsipalaidavo, rizikuodamas, kad jį aplenks Leclercas.

Suomijos lenktynininkui pakako atlikti „namų darbus“, tai yra atvesti jį į finišą. Mercedes akivaizdžiai pranašesnis už savo konkurentus.

Charlesas Leclercas („Ferrari“)

Charlesas Leclercas Выиграл Prancūzijos Grand Prix tarp „žmonių“ ir užėmė trečią vietą (galėjo būti net antra paskutiniuose ratuose), kuri sutampa su trečiuoju karjeros podiumu.

Įtikinamos lenktynės, sukurtos ypač vakarykštėje kvalifikacijoje (trečioji vieta tinkle).

Sebastianas Vettelis („Ferrari“)

Sebastianas Vettelis dar kartą kirto finišo liniją „penketuke“ (penktas po starto septintas dėl prastos kvalifikacijos) ir tapo žinoma, kad F1 pasaulis 2019 m yra tvirtai Hamiltono ir Mercedes rankose.

Bespalvis vokiečių piloto išbandymas, kurį sustiprino tik pirmasis greičiausias sezono ratas (leidęs iškovoti papildomą tašką).

Mercedes

La Mercedes jis laimėjo Prancūzijos Grand Prix dešimtoji pergalė iš eilės, o jei kitą sekmadienį Austrijoje „Sidabrinės strėlės“ vėl pakiltų ant aukščiausio apdovanojimų pakylos laiptelio, jie prilygtų istoriniam legendinio triumfų rekordui – 11 iš eilės. "McLaren" nuo 1988 m.

A „Le Castellet“ Vokietijos komanda finišavo šeštoje vietoje Doppietta Sezonas (aštuonių Grand Prix) dar kartą įrodė savo beprotišką pranašumą.